Rs-sTyLe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Comunitatea rS-sTyLe !
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 reclamatie ph 2

In jos 
+2
G@by
Lulu
6 participanți
AutorMesaj
Lulu
VIP
VIP



Mesaje : 8
Data de inscriere : 05/02/2010

reclamatie ph 2 Empty
MesajSubiect: reclamatie ph 2   reclamatie ph 2 Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 3:14 pm

Legends.WarrioR killed gP^ with aug
[ZMEII] Activitatea pe forum este obligatorie pentru toti adminii
[G]*ALIVE*gP^ : slab
Zm3iI^G@by (RADIO): Fire in the hole!
*DEAD* Zm3iI^aiR : gP mai taci

*DEAD* [ShaDoW<3GirL] : poi ii ziceam la ph ca ii prost

PTB: Runda s-a terminat, verific echipele
PTB: Nu pot transfera jucatorul!
ZmEii has left the game
*DEAD* gP^ : slab

Zm3iI^aiR : unde era ala "grasu"Smile)

Kicked :"marsh (banned for 99999999)
wsssssmmm ce ratat de om remove la admin deci dupa ce ca da gag fara motiv ( ca vorbesc prea mult ) mai imi si da ban in loc de gag .. e prost ziceti si voi





dupa care dupa 2 minute intru iar :
[ShaDoW<3GirL] connected
Couldn't open file overviews/fy_snow.txt. Using default values for overiew mode.
[ShaDoW<3GirL] is joining the Counter-Terrorist force
Ru killed Caprica #6 with p90
*** Zm3iI^G@by killed Zm3iI^pH with a headshot from m4a1 ***
*** Ru killed [ShaDoW<3GirL] with a headshot from p90 ***
Legends.WarrioR connected
PTB: Ai fost auto-repartizat..
[AMXX] Legends.WarrioR (79.113.26.231,) trying to connect
*DEAD* [ShaDoW<3GirL] : gg

Legends.WarrioR is joining the Counter-Terrorist force
Legends.WarrioR (79.113.26.231) (VALVE_ID_PENDING) Joined (Romania).
PTB: Runda s-a terminat, verific echipele
ADMIN Zm3iI^G@by: scoate gag gP^ folosind comanda amx_ungag
Welcome to Zmeii.malware-site.www <--> Pentru admine si informatii vizitati Zmeii.forumers.ro
Kicked :"pa (banned for 99999 min ) ''
Sus In jos
G@by
Moderator Global
Moderator Global
G@by


Mesaje : 127
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

reclamatie ph 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ph 2   reclamatie ph 2 Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 3:48 pm

Na...ce sa zic decat suspend 7 zile..iam zis ca sa-ti deie doar gag sau llama...el da bann..na...ce sa-i faci..unii admini fac cu toate puterile lor sa tina servaru in picioare..altii nuh....
Sus In jos
pH
Moderator Global
Moderator Global



Mesaje : 23
Data de inscriere : 06/01/2010

reclamatie ph 2 Empty
MesajSubiect: gshglisauhdgs   reclamatie ph 2 Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 4:49 pm

Ba jegosule ai intrat pe server si ai zis ca `tocmai ii scriam lui ph ca e prost` . Nu stau sa ma injur cu tine ca la usa cortului , sa stii cand o sa fiu eu pe server tu o sa ai ban. suspendul nu e capatul lumii. Cat despre tine gaby .. cel mai bine ar fi sa'ti tii gura, ca atunci cand vorbesti scoti numai prostii din gura , ca sa nu ma exprim mai urat.
Sus In jos
Lulu
VIP
VIP



Mesaje : 8
Data de inscriere : 05/02/2010

reclamatie ph 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ph 2   reclamatie ph 2 Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 5:20 pm

de fapt sunt fata si gaby nu o zis o prostie tu fiind un ratat dobitoc mi-ai dat gag fara motiv si dupa ai ban fara motiv asa ca taci copil ratat
Sus In jos
aiR
Utilizator
Utilizator
aiR


Mesaje : 7
Data de inscriere : 22/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Bacau -> NorD

reclamatie ph 2 Empty
MesajSubiect: Gata cu cearta   reclamatie ph 2 Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 9:49 pm

Se pare k am luat si eu parte la asa ceva astazi...la o cearta super penibiLa......Dupa parerea mea ar trebui sa terminati odata pentru totdeauna cu prostiile si "Tineti-va prietenii aproape si dusmanii si mai aproape" zicea candva un filozof....Asa k sa ramanem on topic -> chill out !.....injuriile aduse la adresa ta pH sunt minore...iar uh girL fiind fata.....presupun k stii prea bne k unii sunt incapatzanati si o fac pe a lor....Asa ca PACE!!!! cheers cheers


shoot
Sus In jos
gP^
Moderator Global
Moderator Global
gP^


Mesaje : 89
Data de inscriere : 06/01/2010

reclamatie ph 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ph 2   reclamatie ph 2 Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 10:50 pm

copi de 10 ani frate se cearta de la un banal de Cs
Sus In jos
n0k1a
Moderator Global
Moderator Global



Mesaje : 30
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 38
Localizare : bacau

reclamatie ph 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ph 2   reclamatie ph 2 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 3:06 pm

Ati terminat .. putetzi sa o terminati cu mizeriile astea ...... ! chiar in fiecare zi suntem obligati sa suportam prostiile astea de la voi !? ..... Si iNca o problema .. Cati din noii admini mai tin redirect sau au tinut... Ma voi datzi la toti pro la admin si apoi va certati cu el ca de ce face aia ..de ce zice aia .. .Greseala ati facut`o voi frate ................ ............ Cat despre redirect .. va zic eu cum sta treaba ... JoI seara 5 admini pe serv.. Nici un redirect deschis.. Adrian stie care e faza Pe steam se poate Vedea .. ! Si nu e prima data ... Daca dau cautare nu gasesc decat cele 60 de redirect deschise non stop pe leptopu meu si cele deschise de Adrian .. Restu care cica ar trebui sa fie .Pauza.. Si mai vreti sa intre jucatori pe serv ... Si cei care Intra ii banatzi sau le datzi kick ca Nu va place ca joaca mai bine ca voi. Cel mai bine ar fi sa o Terminati cu prostiilE astea ! ..................... . Si ca sa revin La subiect ..... Nu va mai certati atat voi ati votat cine si cum sa primeasca admin..............
Sus In jos
Lulu
VIP
VIP



Mesaje : 8
Data de inscriere : 05/02/2010

reclamatie ph 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ph 2   reclamatie ph 2 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 3:08 pm

n0k1a a scris:
Ati terminat .. putetzi sa o terminati cu mizeriile astea ...... ! chiar in fiecare zi suntem obligati sa suportam prostiile astea de la voi !? ..... Si iNca o problema .. Cati din noii admini mai tin redirect sau au tinut... Ma voi datzi la toti pro la admin si apoi va certati cu el ca de ce face aia ..de ce zice aia .. .Greseala ati facut`o voi frate ................ ............ Cat despre redirect .. va zic eu cum sta treaba ... JoI seara 5 admini pe serv.. Nici un redirect deschis.. Adrian stie care e faza Pe steam se poate Vedea .. ! Si nu e prima data ... Daca dau cautare nu gasesc decat cele 60 de redirect deschise non stop pe leptopu meu si cele deschise de Adrian .. Restu care cica ar trebui sa fie .Pauza.. Si mai vreti sa intre jucatori pe serv ... Si cei care Intra ii banatzi sau le datzi kick ca Nu va place ca joaca mai bine ca voi. Cel mai bine ar fi sa o Terminati cu prostiilE astea ! ..................... . Si ca sa revin La subiect ..... Nu va mai certati atat voi ati votat cine si cum sa primeasca admin..............
ms nokia da sa schimbat forumul Very Happy www.zmeii.hitforum.ro
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie ph 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ph 2   reclamatie ph 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie ph 2
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie ph
» Reclamatie Zeu$
» Reclamatie vld
» Reclamatie death
» Reclamatie CodrYn

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rs-sTyLe  :: Servere cS :: rs-style.malware-site.www :: Reclamati !-
Mergi direct la: